SASTANAK SA PREDSJEDNICIMA MJESNIH ZAJEDNICA

Predsjenik Opštinskog vijeća Milan Kunić i načelnica Opštine Dušica Runić u petak su održali zajednički sastanak sa predsjenicima mjesnih zajednica i predstavnicima Opštinske izborne komisije.
Načelnica Dušica Runić upoznala je predsjednike mjesnih zajednica sa aktivnostima koje opština provodi na realizaciji zahtjeva mjesnih zajednica, a koji se uglavnom odnose na problematiku infrastrukture.
Na sastanku su predstavnici Opštinske izborne komisije govorili o aktivnostima vezanim za predstojeće izbore.
Obaveza je predsjednika mjesnih zajednica, kako je istaknuto na ovom sastanku, da Opštinskoj izbornoj komisiji dostave podatke o licima koja su zbog starosti, bolesti ili invaliditeta vezana za svoje kuće, a u svrhu ostvarivanja biračkog prava istih na dan lokalnih izbora koji su zakazani za 15.novembar ove godine.