POTPISANI UGOVORI SA NEFORMALNIM GRUPAMA MLADIH

U srijedu su u prostorijama opštine Drvar potpisana četiri ugovora sa neformalnim grupama mladih sa područja naše opštine, a koji se finansiraju iz fonda Omladinske banke. Ukupna vrijednost ovih projekata je 6250 KM, a sredstva su obezbjeđena iz budžeta opštine Drvar i Fondacije Mozaik, koji su Memorandumom o saradnji osnovali Omladinsku banku Drvar na period od četiri godine. Željko Papak, voditelj programa Omladinske banke u Drvaru, zahvalio se svim mladima koji su aplicirali na javnom pozivu i koji se trude da svoje ideje pretvore u djela. Sanja Kojić, predstavnica Fondacije Mozaik izrazila je zadovoljstvo brojem apliciranih projekata u Drvaru i istakla da se nada dugoročnoj saradnji između ove organizacije i opštine Drvar.