POČELA ŠKOLSKA GODINA

Ovogodišnji početak školske godine odvija se u specifičnim uslovima zbog epidemiološke situacije izazvane koronavirusom.


Svi učenici kao i njihovi nastavnici su sa zaštitnim maskama i uz maksimalnu primjenu distance i ostalih mjera zaštite.
Direktor Osnovne škole “Drvar” Svjetlana Dodig poželjela je srećan i uspješan početak nove školske godine svim učenicima, a posebno prvačićima,te je reditelje i učenike detaljnije upoznala sa primjenom epidemioloških mjera zaštite u interesu očuvanja zdravlja u prvom redu djece kao i ostalih.


Povodom početka školske godine načelnica Dušica Runić posjetila je Osnovnu školu. Ona je tom prilikom svim učenicima poželjela bezbrižan i srećan početak školske godine, a posebno prvačićima kojima će ovaj dan sigurno ostati u posebnom sjećanju.


Svim prvačićima načelnica Dušica Runić uručila je prigodne poklone.