NOVI PROJEKTI OMLADINSKE BANKE

Saradnja Fondacije Mozaik, odnosno Omladinske banke i Opštine Drvar, nastavljena je i danas potpisivanjem dva nova ugovora.
Radi se o realizaciji projekata: Postavljanje solarnih reflektora na putu prema Mjesnoj zajednici Vrtoče. Ovi solarni reflektori postaviće se na djelu gdje nema ulične rasvjete. Drugi projekat je Učionica za edukaciju u Mjesnoj zajednici Mokronoge. Cilj je da se u prostoru bivše osnovne škole opremi jedna učionica sa sadržajima bitnim za rad mjesne zajednice i za druge aktivnosti koje se provode na području Mokronoga.
Ispred Fondacije Mozaik Željko Pauković i načlnica opštine Dušica Runić, pohvalili su ove mlade ljudi koji kroz ove projekte unapređuju život svih mještana, a posebno mladih u sredinama u kojima oni žive.
Vrijednost svakog projekta je 2.250 KM od čega opština Drvar obezbjeđuje po 1.500KM.