Delegacija Južnobačkog okruga posjetila Drvar

U četvrtak je u Drvaru boravila delegacija Južnobačkog okruga koju je predvodio predsjednik Milan Novaković. U razgovoru sa načelnikom opštine Drvar Goranom Broćetom i predsjednikom Opštinskog vijeća Nikicom Bosnićem, bilo je riječi o uspostavljanju kulturne, turističke i privredne saradnje.
Takođe, tom prilikom dogovoreno je i uspostavljanje zvaničnih kontakata sa gradonačelnikom Novog Sada, te organizovanje zajedničke posjete predstvanika Drvara, Glamoča, Bosankog Grahova i Bosanskog Petrovca, ovom gradu kao i Privrednoj komori Vojvodine.
Delegacija Južnobačkog okruga posjetila je i Osnovnu školu “Drvar” i tom prilikom uručila skromne poklone učenicima, kao i laptom za potrebe škole, a na čemu im se zahvalila direktor škole Svjetlana Dodig.
Učenici prvog razreda sa svojim učiteljom Mladenom Zeljkovićen svoju zahvalnost na poklonima izrazili su na simpatičan način otpjevaši pjesmu “Djeca su ukras svijeta.”