Начелница општине Дрвар на састанку с предсједником Србије

Предсједник Републике Србије Александар Вучић састао се јуче са представницима Срба из региона, са којима је разговарао о јачању међусобних веза и унапређењу сарадње институција из Србије и Срба у региону.
Састанку је присуствовала и начелница општине Дрвар Душица Рунић. Предсједник Вучић захвалио се присутнима на очувању националног и културног идентитета српског народа у региону и нагласио да ће Србија наставити да ради на унапређењу сарадње и додатној подршци Србима у региону, као и на јачању међусобних веза.
Тема састанка била је и предстојећа конференција ,,Србија и Срби у региону’’. Предсједник Вучић је нагласио да је витални интерес Србије брига о српском народу гдје год он живи.

Начелница општине Дрвар Душица Рунић уручила је овом приликом предсједнику поклон корпу производа од дрењине.