Потпредсједник Федерације БиХ у посјети Дрвару

У Дрвару је одржан састанак потпредсједника Федерације БиХ из реда српског народа Игора Стојановића са начелницима повратничких општина Дрвар, Босанско Грахово и Гламоч, Душицом Рунић, Урошем Ђураном и Небојшом Радивојша.

Састанку су присуствовали и делегати у Дому народа ФБиХ Горан Броћета, Никола Матерић, Драгана Дамјановић и Душко Радун као и министри у Влади Кантона 10 Милан Башић и Момчило Бајић.

На састанку је договорено да сви пројекти из Дрвара, Гламоча и Босанског Грахова који су већ делегирани Влади Федерације БиХ буду упућени и потпредсједнику Федерације БиХ.

Разговарано је и о асфалтирању регионалног пута између Дрвара и Гламоча, а Стојановић је навео да ће радити на томе да овај пројекат буде један од приритета у Влади Федерације БиХ.