Посјета Книну и општини Бискупија

Начелница општине Дрвар Душица Рунић са сарадницима је у Kнину и општини Бискупија присуствовала обиљежавању 10. годишњице оснивања Удружења “Жене косовске долине”.

Удружење “Жене косовске долине” основано је 22.03.2013. године као нестраначка, непрофитна и невладина организација која на начелима толеранције, равноправности и сарадње кроз стратегијска подручја заштите људских права ради на развоју заједнице и води бригу о младима и старима.

Предсједник Србије Александар Вучић одликовао је предсједницу овог удружења Радмилу Берић златном медаљом за заслуге у очувању културног и историјског идентитета Срба у Далмацији.

Општина Дрвар у сарадњи са Удружењем “Жене косовске долине” реализовала је пројекат постављања јавне расвјете на Спортско- рекреативном центру “Радомир Ковачевић”, а сарадња с овим удружењем биће настављена и у будућем периоду.