ПОСЈЕТА ВРТИЋУ „МАЈКА ХРАБРОСТ“ ПРЕДСТАВНИКА ХУМАНИТАРНЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ „СРБИ ЗА СРБЕ“ И НАЧЕЛНИЦЕ ОПШТИНЕ ДРВАР

У Дрвару је завршена реконструкција дијела вртића “Мајка храброст”, за коју је 60.000 КМ обезбиједила Хуманитарна организација “Срби за Србе”.

Вртић су посјетили представници ове хуманитарне организације и добротвор и љекар у пензији Чедомир Цвјетичанин који је путем организације донирао више од 50.000 КМ за радове на овој установи. Цвјетичанин је рекао да му је драго што је скромном донацијом омогућио дјеци у Дрвару да у имају боље услове у вртићу

Начелник општине Дрвар Душица Рунић рекла је да је гест овог хуманисте примјер да постоје добри и племенити људи, те изразила захвалност Хуманитарној организацији “Срби за Србе” која је све чешће присутна у Дрвару и помаже породицама којима је помоћ заиста неопходна.

Вршилац дужности директора вртића “Мајка храброст” Јована Родић рекла је да су знатно побољшани услови рада и боравка за малишане, којих у овој прешколској установи има око 70. “Постављена је нова столарија и урађена нова фасада којом је повећана енергетска ефикасност објекта”.