Општинско вијеће усвојило Одлуку о привременом финансирању

Општинско вијеће одржало је 8. јануара ванредну сједницу са једном тачком дневног реда:

1. Приједлог Одлуке о привременом финансирању Општине Дрвар за период 01.01- 31.03. 2022. године.

Сједница је заказана и одржана на инсистирање Општинског начелника како би се привремено деблокирало свакодневно функционисање а Одлука о привременом финансирању за прва три мјесеца ове године усвојена је једногласно. Начелница Општине Душица Рунић је истакла да је Општина Дрвар претходну годину завршила са највећим суфицитом у последњих 25 година

Наредна 10. редовна сједница Општинског вијећа биће одржана сутра 12. 01. 2022. године са предложеним дневним редом који се састоји од 21. тачке. Сједница ће се одржати у сали Радничког дома.