Одржан састанак с директорима Јавних установа и Јавних предузећа Општине Дрвар

Начелница општине Дрвар Душица Рунић одржала је састанак с директорима јавних установа и јавних предузећа чији је оснивач Општина Дрвар.
Састанку су присуствовали в.д. директорица ЈУ “Центар за културу и спорт” Маја Бабић, директорица Дјечијег вртића “Мајка храброст” Жељка Крнета, в.д. директорица ЈП “Радио станица Дрвар” Горица Томазовић, директор ЈП “Градско гробље” Младен Трикић, в.д. директорица ЈП “Комуналац Дрвар” Драгана Граховац и секретар Црвеног крста Дрвар Гордана Миљевић. Састанку је присуствовао и предсједник Општинског вијећа Милош Краљ.

На састанку информативног карактера предочено је тренутно стање у јавним установама и јавним предузећима и сагледане могућности рјешавања потенцијалних проблема као и доношење приоритета и одлука о даљем начину рада.