Одржан састанак начелнице Општине Дрвар Душице Рунић са предсједником Владе Републике Српске Радованом Вишковићем

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић разговарао је данас у Бањалуци са начелницом Општине Дрвар Душицом Рунић.

Премијер Вишковић дао је подршку начелници Општине Дрвар и истакао да ће Влада Републике Српске наставити да помаже општине у Федерацији БиХ у којима живи већинско српско становништво. На састанку у Бањалуци разговарано је о стању у нашој локалној заједници и наставку сарадње Владе Републике Српске и Општине Дрвар у реализацији заједничких пројеката.

Овом приликом, предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић и начелница Општине Дрвар Душица Рунић изразили су захвалност Републици Србији за досадашњу помоћ и подршку општини Дрвар и другим општинама у Федерацији БиХ у којима већинско становништво чине Срби.