Одржан карате турнир „Дрвар Опен 2021.“

У организацији Карате клуба “Дрвар”, одржано је 7. Отворено карате првенство у традиционалном каратеу. Начелница општине Дрвар Душица Рунић је отворила првенство и пожељела много среће учесницима који су се такмичили и који су дошли из многих карате клубова широм БиХ. Из Карате клуба “Дрвар” су се захвалили начелници на подршци око организације и промоције карате спорта.

Отворено карате првенсто „ДРВАР ОПЕН 2021“, је одржано у сали Основне школе, а учествовали су глубови: из Вареша, Крешева, Зенице, Сарајева, Високог, Жепча и других градова. Најуспјешнији су награђени медаљама, дипломама и пехарима.

У укупном пласману Карате клуб „Дрвар“ је заузео прво мјесто док је Карате клуб „Вареш“ освојио друго а Карате клуб „Високо“ треће мјесто.

Организациони одбор Карате клуба “Дрвар” је додијелио по захвалницу Општини Дрвар и начелници Општине Дрвар Душици Рунић за помоћ у развоју и унапређењу карате спорта у Дрвару.