ОБЈАВЉЕН ЈАВНИ ПОЗИВ ИФАД-а ЗА НАБАВКУ ПЛАСТЕНИКА

Уред за координацију пројеката (ПЦУ) при Федералном министарству пољопривреде, водопривреде и шумарства и пословни ЛИДЕР „ОПЗ АГРИСАН“, Сански Мост, дана 13.03.2024. године објавили су јавни позив за пријаву заинтересованости за набавку пластеника и производњу поврћа.

Позивамо све заинтересоване пољопривредне произвођаче (физичка лица) са подручја општине Дрвар да доставе своје Пријаве о заинтересованости за набавку пластеника и заснивање засада поврћа у пластеницима у сезони 2024. године, која ће у виду СТАРТ пакета бити суфинансирана из средстава ИФАД-овог Пројекта развоја руралних предузећа и пољопривреде (РЕАДП), а који имплементира Уред за координацију пројеката (ПЦУ) при Федералном министарству пољопривреде, водопривреде и шумарства.

Пријаве о заинтересованости, заједно са попуњеним анкетним упитником, потребно је доставити лично у зграду Општине Дрвар у канцеларију бр. 29. службе за пољопривреду, најкасније до 09.04.2024. године до 15:00 сати.