Народни посланици Жунић и Спасојевић у посјети Дрвару

Данас су у радној посјети општини Дрвар боравили посланици Народне скупштине Републике Српске Игор Жунић и Борис Спасојевић. Они су вишечланој породици Марчета из Прекаје и самохраној мајци Ани Глогињи уручили новчану помоћ у износу од по 500 КМ. Заједно с начелницом општине Дрвар Душицом Рунић, обишли су и погон текстилне индустрије “Јумко” у Дрвару.

– Много ми значи та помоћ и пуно ће ми помоћи што се тиче свега, јер имам и дијете које иде у школу у први разред и неопходна ми је помоћ- рекла је самохрана мајка Ана Глогиња.

Народни посланик у Скупштини Српске, Игор Жунић, изјавио је да им се због њиховог тешког материјалног стања уручује скромна новчана помоћ која ће им бити од користи.

Начелница општине Дрвар Душица Рунић, истакла је да је свака помоћ од изузетног значаја, јер, како је истакла, на подручју општине Дрвар заиста постоје породице којима је потребна помоћ.